به گزارش پاداش، در شرایطی به استقبال بازار می رویم که روز گذشته برای دوازدهمین روز بازار روندی نزولی داشت ولی این بار با شیبی تندتر نسبت به روزهای گذشته به صورت سقوطی آزاد کار خود را به اتمام رساند. در بازار روز گذشته شاخص کل بیش از 32 هزار واحد ریزش کرد تا دومین سقوط بزرگ شاخص را در سال 1403 به خود ببیند. همچنین نماگر اصلی تالار شیشه ای روز گذشته از  سطح 2 میلیون و 200 هزار واحد پایینتر امد تا با شکستن این سطح حمایت مهم خود را از دست بدهد.

 

اخبار کدال

www.padash.ir

 

اخبار بورسی

۱- «کگاز» و انعقاد قرارداد مهم: شرکت شیشه و گاز از انعقاد قرارداد با موضوع تولید و فروش بطر شیشه‌ای به مبلغ ۱۰,۶۹۹,۴۵۲ میلیون ریال خبر داد.

۲- بیمه زندگی هامرز درج شد: بنا بر اطلاعیه فرابورس، شرکت بیمه زندگی هامرز (سهامی عام) به عنوان دویست و هشتاد و چهارمین نماد معاملاتی از تاریخ ۱۴۰۳.۰۲.۲۴ در فهرست اوراق بهادار بازار پایه فرابورس ایران درج میگردد

۳- سخنگوی وزارت خارجه: سفر مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در مجموع مثبت بود

۴- افزایش عرضه دام و کاهش قیمت گوشت در بازار طی هفته‌های آینده

۵- امروز ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ یارانه کمک معیشتی این ماه خانوار‌های دهک اول تا سوم به مبلغ ۴۰۰ هزار تومان به حساب سرپرستان خانوار‌ها واریز می‌شود.

۶- افزایش سرمایه ۵۱۴ درصدی کفرا از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی ها، مورد تائید حسابرس قرار گرفت.

۷- مدیرعامل سازمان نوسازی تهران: سازمان بورس طرح فروش متری مسکن را متوقف کرده است.

۸- رئیس کل بانک مرکزی: تسلط بانک مرکزی در بازار ارز بیشتر می‌شود/ انتظار داریم نرخ تورم در ماه‌های آتی کاهش شود

۹- مجمع تشخیص مصلحت نظام با معافیت مالیاتی عایدی سرمایه ارز‌های دیجیتال مخالفت کرد.

 

پیش بینی بازار

واقعا با این اوضاع و احوالی که بازار دارد نمی شود صحبت خاصی کرد. بازار بورس تهران به صورتی ناعادلانه و ناجوانمردانه در حال پودر شدن می باشد و هیچ طبیبی هم پیدا نمی شود که بتواند درمانی برای علاج این بیمار داشته باشد. با بازاری که در روزهای گذشته شاهد آن بودیم باز هم سهامداران بیشتر از قبل ناامید شدند. با توجه به نحوه معاملات در واپسین دقایق بازار در روز گذشته این احتمال وجود دارد که در دقایق نخسین امروز شاهد معاملات بهتری نسبت به روز گذشته باشیم.

 

کارشناس بازار : محمدباقر سلیمانی
کدال خوانی با پاداش
توسط محمدباقر سلیمانی 22 خرداد 1403 ساعت 08:36
امید همچنان زنده است ؟
توسط محمدباقر سلیمانی 20 خرداد 1403 ساعت 15:25
کدال خوانی با پاداش
توسط محمدباقر سلیمانی 19 خرداد 1403 ساعت 08:45
کدال خوانی با پاداش
توسط محمدباقر سلیمانی 08 خرداد 1403 ساعت 00:16