رضایی: زیرساخت‌های بورس در دولت سیزدهم تقویت می‌شود

محسن رضایی روز دوشنبه در حاشیه بازدید از واحد های شهرک صنعتی غیردولتی صفادشت در شهرستان ملارد، به خبرنگاران گفت: در دولت گذشته باید زیرساخت های بازار بورس تقویت می شد که این کار انجام نشد اما دولت سیزدهم در تلاش است این بازار را رونق دهد.

وی افزود: در برنامه های کوتاه و بلند مدت در تلاش هستیم زیرساخت های بازار بورس را تقویت کنیم و با ورود واحدهای صنعتی بزرگ و پیشرفته ارزش بازار بورس را افزایش دهیم که مردم باید کمی صبر کنند و این قول را به مردم می دهم که مساله بورس مورد توجه و تاکید دولت سیزدهم است.

شهرک های صنعتی خط مقدم اقتصاد کشور است

معاون امور اقتصادی رییس جمهوری همچنین با بیان اینکه شهرک های صنعتی خط مقدم اقتصاد کشور است، گفت: هرچه این شهرک ها توسعه و سرمایه گذاری بیشتر در این شهرک ها انجام شود، حرکت کشور رو به جلو خواهد بود و در بازدید امروز (دوشنبه) از واحدهای شهرک صنعتی صفادشت ملارد که به همراه استاندار تهران انجام شد، مشکلات صنعتگران شناسایی و احصا شد.

وی ادامه داد: عمده مشکلات این صنعتگران در خصوص مقررات انتقال واحدهای صنعتی از شهرهای کرج و تهران به این منطقه و همچنین مشکلات بانک ها و مقررات در خصوص اخذ مجوز است.

رضایی تاکید کرد: صنعتگران با مشکلات زیادی که اصلا مربوط به تحریم ها خارجی نیست، مواجه هستند که من اسم این مشکلات را «تحریم های داخلی» گذاشتم و باید فکری برای رفع مشکلات صنعتگران کرد.

وی خاطرنشان کرد: دشمن با همه قدرت بر علیه نظام و اقتصاد کشور توطئه می کند و باید زمینه ساز رفع مشکلات داخلی شویم.

معاون رییس جمهوری در خصوص سوالی مبنی بر تصمیم دولت در خصوص افزایش یارانه ها، نیز گفت: مباحث مفصلی در دولت مطرح شد اما در آذرماه خبرهای خوبی برای مردم داریم که در زمانش اطلاع رسانی خواهیم کرد.

 محسن رضایی معاون امور اقتصادی رئیس جمهوری، به همراه محسن منصوری استاندار تهران امروز برای بازدید از چند واحد تولیدی، صنعتی و کشاورزی و رسیدگی به مشکلات آنها به شهرستان ملارد در غرب پایتخت سفر کردند.

 

منبع: ایرنا

برای خواندن مصاحبه با کارشناسان روی گفتگو و مصاحبه کلیلک کنید.

گزارشات روزانه‌ی بازار سرمایه در گزارش روز بخوانید.

بایدها و نبایدهای سرمایه‌گذاری چیست؟ آموزش بورس را در مقالات آموزشی بخوانید
صعود پرسرعت خودرویی...
توسط مرسده گونه 16 آذر 1401 ساعت 15:50
گروه های مورد بررسی در روز...
توسط مرسده گونه 16 آذر 1401 ساعت 08:01
جلوی خروج پول را از هر جایی بگیرید...
توسط مرسده گونه 15 آذر 1401 ساعت 15:17
نگاهی به اتفاقات روز...
توسط مرسده گونه 15 آذر 1401 ساعت 07:58