به گزارش پاداش سرمایه، طی ۲ روز گذشته اطلاعیه‌های متعددی در سامانه کدال منتشر شد که برخی از آن‌ها به فرآیند افزایش سرمایه شرکت‌ها اختصاص داشت. در این مطلب به جزییات این افزایش سرمایه‌ها پرداخته شده است.

صدور مجوز افزایش سرمایه ۱۰۰ درصدی دابور

تقاضای افزایش سرمایه و انتشار سهام جدید شرکت داروسازی ابوریحان (سهامی عام) در این سازمان مورد بررسی قرار گرفت. بر اساس رسیدگی انجام شده، مواردی حاکی از مغایرت با قوانین و مقرّرات مربوط در انتشار سهام ملاحظه نگردیده و افزایش سرمایه با مشخّصات زیر و با رعایت قوانین و مقرّرات مربوطه، از نظر این سازمان بلامانع می‌باشد.
سرمایه فعلی: ۹۰۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
تعداد سهام قابل انتشار: ۹۰۰,۰۰۰,۰۰۰ سهم
ارزش اسمی هر سهم: ۱,۰۰۰ ریال
مبلغ افزایش سرمایه: ۹۰۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
منبع تأمین افزایش سرمایه: ۹۰۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال از محل مطالبات حال شده سهامداران و آورده نقدی.
موضوع افزایش سرمایه: اجرای طرح توسعه

صدور مجوز افزایش سرمایه ۱۷۳ درصد وطوبی

تقاضای افزایش سرمایه و انتشار سهام جدید شرکت سرمایه گذاری اقتصاد شهر طوبی (سهامی عام) در این سازمان مورد بررسی قرار گرفت. بر اساس رسیدگی انجام شده، مواردی حاکی از مغایرت با قوانین و مقرّرات مربوط در انتشار سهام ملاحظه نگردیده و افزایش سرمایه با مشخّصات زیر و با رعایت قوانین و مقرّرات مربوطه، از نظر این سازمان بلامانع می‌باشد.
سرمایه فعلی: ۱,۱۰۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
تعداد سهام قابل انتشار: ۱,۹۰۰,۰۰۰,۰۰۰ سهم
ارزش اسمی هر سهم: ۱,۰۰۰ ریال
مبلغ افزایش سرمایه: ۱,۹۰۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
منبع تأمین افزایش سرمایه: ۱,۸۹۱,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال از محل مطالبات حال شده سهامداران و آورده نقدی، ۹,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال از محل سود انباشته.
موضوع افزایش سرمایه: اصلاح ساختار مالی

صدور مجوز افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی غکورش

تقاضای افزایش سرمایه و انتشار سهام جدید شرکت صنعت غذایی کورش (سهامی عام) در این سازمان مورد بررسی قرار گرفت. بر اساس رسیدگی انجام شده، مواردی حاکی از مغایرت با قوانین و مقرّرات مربوط در انتشار سهام ملاحظه نگردیده و افزایش سرمایه با مشخّصات زیر و با رعایت قوانین و مقرّرات مربوطه، از نظر این سازمان بلامانع می‌باشد.
سرمایه فعلی: ۳,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
تعداد سهام قابل انتشار: ۹,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ سهم
ارزش اسمی هر سهم: ۱,۰۰۰ ریال
مبلغ افزایش سرمایه: ۹,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
منبع تأمین افزایش سرمایه: ۹,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال از محل سود انباشته.
موضوع افزایش سرمایه: اصلاح ساختار مالی

اظهارنظر حسابرس در خصوص افزایش سرمایه ۳۳۳ درصدی افق

اظهارنظر حسابرس و بازرس قانونی  نسبت به گزارش توجیهی افزایش سرمایة مورخ ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ هیئت مدیرة شرکت مبنی بر لزوم افزایش سرمایه شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش از مبلغ ۳,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال به مبلغ ۱۳,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال از محل سود انباشته به منظور اصلاح ساختار مالی، جلوگیری از خروج وجه نقد و بهره مندی از معافیت مالیاتی ارائه گردید.

پیشنهاد هیئت مدیره در خصوص افزایش ۳۰۷ درصدی دیران

گزارش توجیهی هیئت مدیرة به منظور پیشنهادافزایش سرمایه شرکت ایران دارو از مبلغ ۸۸۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال به مبلغ ۳,۵۷۹,۹۹۱,۰۰۰,۰۰۰ ریال از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی‌ها به منظور اصلاح ساختار مالی شرکت از طریق افزایش سرمایه از محل مازاد تجدید ارزیابی زمین شرکت و بهره مندی از شرایط و مزایای مقرر در اصلاحیه آئین نامه تبصره یک ماده ۱۴۹ قانون مالیات‌های مستقیم (مصوبه ۱۳۹۸/۱۰/۲۲ هیأت وزیران) با استفاده از ظرفیت ماده ۱۴ قانون حداکثر استفاده از توان تولیدی و خدماتی کشور و حمایت از کالای ایرانی مصوب مورخ ۱۳۹۸/۰۲/۱۵ مجلس شورای اسلامی می‌باشد؛ که در تاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۰۳ به تصویب هیئت مدیره رسیده و جهت اظهارنظر به حسابرس و بازرس قانونی ارسال شده است.

آگهی ثبت افزایش سرمایه لبوتان

بر اساس تصمیمات مجمع عمومی فوق العاده مورخ ۱۴۰۱/۰۳/۰۲ افزایش سرمایۀ شرکت گروه صنعتی بوتان از مبلغ ۷۰۱,۴۵۲ میلیون ریال به‌مبلغ ۲,۵۰۰,۰۰۰ میلیون ریال (از محل سود انباشته مبلغ ۱۷۹۸۵۴۸ میلیون ریال) در تاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۰۱ در مرجع ثبت شرکت‌ها به ثبت رسیده است.

 

تهیه کننده: تیم تحلیلی پاداش سرمایه

گزارشات روزانه‌ی بازار سرمایه در گزارش روز بخوانید.

بایدها و نبایدهای سرمایه‌گذاری چیست؟ آموزش بورس را در مقالات آموزشی بخوانید
اخبار روز بازار را در پاداش...
توسط الناز جمالی 03 آبان 1401 ساعت 08:03
از کدال چه خبر؟
توسط الناز جمالی 28 شهریور 1401 ساعت 07:41
زمان را برای مرور اخبار از دست...
توسط الناز جمالی 19 شهریور 1401 ساعت 07:35
کدام شرکت ها افزایش سرمایه...
توسط الناز جمالی 15 شهریور 1401 ساعت 07:44